opakowania DVD druk online

opakowania DVD

Opakowania DVD

Opakowania DVD

Opakowania DVD to kolejne z produktów, które ma Państwu do zaoferowania Drukarnia Diamod Druk, służą zabezpieczeniu audiowizualnym plikom nagranym na okrągłe nośniki zwane płytą.

Klasyczne, proste w użytkowaniu, z plastikową, sztywną tacką na płytę DVD. Tacka koloru przezroczystego, co w tym przypadku jest dodatkowym atutem tejże formy, bowiem – macie Państwo do zadrukowania 4 strony opakowania. Zarówno zewnętrzne (okładki), jak i wewnętrzne – stronę lewą oraz prawą (tył za tacką).

Ceny opakowań uwzględniają zadruk pełnokolorowy 4/4. Wydruk stron odbywa się na papierze 350g – kreda mat, także okładka jest dosyć sztywna. Do wyboru macie Państwo foliowanie – w zależności od upodobań – folią mat, bądź połysk.

Pamiętajcie Państwo, że dobrze zaprojektowana okładka będzie tutaj kluczowym elementem i to od niej będzie zależało czy Państwa potencjalni Klienci się nią zainteresują i co więcej - zdecydują na kupno DVD. Dlatego – przy projektowaniu powinniście Państwo dobrze przemyśleć rozłożenie poszczególnych elementów graficznych czy tekstowych. Jeżeli nie jesteście w stanie sami stworzyć profesjonalnego projektu w kreatorze, nie macie zaprzyjaźnionego grafika – zostawcie to naszemu doświadczeniu – chętnie zajmiemy się w pełni Waszym zleceniem.

Opakowane płyty w tego typu pudełka, z własną grafiką okażą się nie tylko skutecznym rozwiązaniem marketingowo-reklamowym, ale również ciekawym upominkiem dla współpracowników czy rodziny.

Nakład do wyboru - od 50 sztuk w górę.