Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
wizytówki MultiLoft druk online

wizytówki MultiLoft

Druk Wizytówki MultiLoft

Druk Wizytówki MultiLoft

Druk wizytówek MultiLoft jest dedykowany dla osób, które chcą się wyróżnić na spotkaniu biznesowym, poprzez posiadanie wyjątkowych wizytówek. Posługując się wizytówkami tego szczególnego rodzaju zostaniecie pozytywnie zapamiętani wśród ludzi, którzy je od Was otrzymali. Taka forma będzie dla nich na pewno dużym zaskoczeniem. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, oraz darmową dostawę na terenie całej Polski. Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt - nasz zespół specjalistów pomoże Ci zarówno w kwestii zamówienia wizytówek, jak również służy pomocą w zakresie doradztwa.

Co to Wizytówki MultiLoft?
 

Wizytówki MultiLoft to nowość, jaka pojawiła się na rynku reklamowym, a do razu stała się hitem wśród Klientów. MultiLoft to 3-warstwowe, grube wizytówki z kolorowym rdzeniem, który widać z boków kartonika (środkowa warstwa). Standardowym parametrem jest format wizytówki: 90 x 50 mm, 85 x 55 mm.


Ceny wizytówek MultiLoft
 

Cennik wizytówek dostępny jest w tabeli powyżej. Zmieniając parametry produktu automatycznie zmienia się konfiguracja zamówienia oraz końcowa cena. Jeżeli chcesz zamówić większą ilość, prosimy o bezpośredni kontakt z nami, przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

Jakie Wizytówki wybrać?
 

Drukarnia Diamond-druk dbając o swoich stałych, jak i nowych Klientów postanowiła wprowadzić do produkcji wizytówek nowoczesne Multilofty, aby każdy znalazł coś odpowiadającego swojemu gustowi: multiloft 810 g czarny.

MultiLofty to wizytówki z możliwością zadrukowania jedno lub dwustronnego. Tutaj narożniki do wyboru – prostokątne lub zaokrąglone. Rdzeń natomiast możecie wybrać z palety 11 kolorów! - biały, écru, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, niebieski, zielony pastelowy, zielony, czarny.

Jednorazowy nakład możliwy do zamówienia – od 50-1000 sztuk. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na więcej – złóżcie kolejne zamówienie na ten sam produkt wybierając ponownie odpowiedni nakład i resztę parametrów, wgrywając plik z projektem LUB – po prostu skontaktujcie się z nami!

Sprawdź również cennik wizytówek standardowych.


Dostępne kolory wizytówek mulitloft:

wizytówki multiloft z niebieskim rdzeniemwizytówki multiloft z turkusowym rdzeniemwizytówki multiloft z zielono pastelowym rdzeniemwizytówki multiloft z zielonym rdzeniemwizytówki multiloft z czerwonym rdzeniemwizytówki multiloft z fioletowym rdzeniemwizytówki multiloft z pastelowo różowym rdzeniemwizytówki multiloft z różowym rdzeniemwizytówki multiloft z żółtym rdzeniemwizytówki multiloft z pomarańczowym rdzeniemwizytówki multiloft z czarnym rdzeniemwizytówki multiloft z ecru rdzeniemwizytówki multiloft z białym rdzeniem