Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
litery i grafiki przestrzenne druk online

litery i grafiki przestrzenne

Litery i grafiki przestrzenne

Litery i grafiki przestrzenne

Jak w prosty sposób zrobić efektowne pierwsze wrażenie? Najlepiej wykorzystać litery i grafiki przestrzenne, które oferują wiele możliwości w działaniach reklamowych - zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Doskonale wyglądają na wystawach sklepowych, recepcji firm lub hotelowych lobby. Litery 3D często wykorzystywane są również w branży weselnej i restauracyjnej.
Litery i grafiki przestrzenne można dowolnie mieszać, aby stworzyć kreatywne rozwiązania z zakresu brandingu, oznakowania lub dekoracji reklamowych. Litery efektownie wyglądają w połączeniu z podświetleniem LED. Litery przestrzenne z tworzywa takiego jak PVC są niedrogą i dekoracyjną opcją do dekorowania lub identyfikacji biur biznesowych, holów, sal konferencyjnych i innych.

Druk UV charakteryzuje się wiernym odwzorowaniem kolorów na projekcie, a także zapewnia przedłużoną trwałość. Zastosowanie druku UV na literach i grafikach przestrzennych jest zależne od wcześniej wybranego materiału.

Litery i grafiki przestrzenne dostępne są w 8 wariantach podłoża do wyboru:

Dibond - płyta Dibond to połączenie lekkiego materiału otoczonego blaszanym awersem i rewersem. Litery i grafiki przestrzenne z płyty Dibond będą miały grubość 2 mm. Istnieje możliwość zadruku jednostronnego lub dwustronnego. Ten luksusowy materiał doskonale sprawdzi się jako dekoracja biur, hoteli lub gabinetów SPA.

Dispa - płyta Dispa to połączenie ekologii i świetnego wyglądu. Litery i grafiki przestrzenne z płyty Dispa będą niezastąpionym elementem reklamowym na targach, konferencjach lub podczas otwarcia nowego punktu sprzedaży. Łatwy montaż i obróbka.

Hips - płyta Hips o grubości 1 mm i zadruku 4/0 lub 4/4 sprzyja tworzeniu skomplikowanych kształtów. Litery i grafiki przestrzenne wykonane z płyty Hips są bardziej odporne na czynniki atmosferyczne od innych produktów.

PVC spienione - grubość to 3 mm lub 8 mm. Płyta PVC jest lekka i łatwa do nadawania kształtu. Naniesiony na płytę jednostronny lub dwustronny druk UV zapewnia trwałe nasycenie kolorów.

PVC twarde - jednolity, podatny na obróbkę materiał o grubości 3 mm o dwustronnym połysku. Litery i grafiki przestrzenne z twardego PVC w połączeniu z drukiem UV nadają się do eksponowania w sklepach lub recepcjach.

Plexi bezbarwne - litery i grafiki przestrzenne mogą mieć grubość 2 mm lub 5 mm. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne, co sprawia, że dowolnie wycięty kształt może zostać umieszczony np. na zewnątrz budynku lub sklepu.

Plexi mleczne - litery z plexi mlecznej o grubości 3 mm znajdą swoje zastosowanie na kolorowej ścianie - zwłaszcza z podświetleniem LED.

Stadur - płyta Stadur o grubości 10 mm składa się z pianki XPS i obustronnych pokryć z płyt PVC. Możliwość zadruku UV jednostronnego lub dwustronnego.

Z każdego podłoża wykonujemy dowolny kształt, napis lub logo na życzenie klienta.

Parametry produktu:

  • Twój własny format - masz do dyspozycji powierzchnię 100 x 200 cm
  • Zadruk: 4/0, 4/4, dla Plexi 4/0 i 4/0 z białym poddrukiem
  • Frezowanie do dowolnego kształtu
  • 8 surowców do wyboru: PVC spienione, PVC twarde, Dibond, Hips, Stadur, Plexi bezbarwne, Plexi mleczne, Dispa
  • 6 formatów do wyboru
  • Wykrojnik z otworami lub bez