Biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00-16:00.
folia wylewana odblaskowa druk online

folia wylewana odblaskowa

Folia wylewana odblaskowa (samochodowa)

Folia wylewana odblaskowa (samochodowa)

Wylewana folia odblaskowa to perfekcyjne rozwiązanie reklamowe dla każdej firmy posiadającej samochód, ciężarówkę, czy jakikolwiek inny pojazd. Aby kreować wizerunek Twojej działalności na obszarze miasta, w kraju czy nawet poza jego granicami nie musisz wcale specjalnie się wysilać – wystarczy, że Twój kierowca będzie wykonywał to, co i tak leży w jego obowiązkach, czyli pokonywanie codziennych tras! Dzięki odblaskowej powłoce Twoja reklama nie pozostanie niezauważona zarówno w czasie dnia, jak i po zmierzchu.

Wylewana folia odblaskowa wyróżnia się świetnymi parametrami w zakresie elastyczności, a po podgrzaniu dostosowuje się do powierzchni, na którą została naklejona i zapamiętuje swój kształt, dzięki czemu pozostaje na miejscu – nawet przy naklejeniu jej na przestrzeń tłoczoną, czy trudno dostępną jak zderzaki lub uszczelki. Oferujemy folię odblaskową o grubości 90-ciu mikronów, którą, żeby mogła pełnić swoją funkcję długie lata, polecamy zabezpieczyć laminatem połyskowym, zapewniając dodatkowo przyjemne dla oka uszlachetnienie.

Druk folii wykonujemy metodą solwentową. Standardowo oferujemy formaty 150 x 100 cm, 100 x 100 cm oraz 200 x 100 cm, jednak dajemy Państwu także możliwość wprowadzenia własnego rozmiaru nawet do 118 x 1000 cm!

Parametry:

  • Samochodowa folia odblaskowa (90 mikronów)
  • 3 formaty lub format własny (od 50 do 1000 cm)
  • Uszlachetnienie – laminat wylewany połysk
  • Druk solwentowy