RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

W związku z okresem świątecznym i dużym obłożeniem produkcji wysyłka zamówień może ulec opóźnieniu do 2 dni roboczych. Za utrudnienia przepraszamy.

Zawieszki na butelki

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Zawieszki na butelki

Parametry do wyboru:

  • Format 60 x 150 mm
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 366.12
brutto: 450.33
dostawa:

Standard 10 grudnia

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 800
Format: 60 x 150 mm
Rodzaj papieru: kreda mat 350 g
Zadruk: jednostronny 4/0
lakierowanie, foliowanie: standard
Sprawdzanie: Automatyczne

Zawieszki na butelki

Do czego to służy?

Zawieszki na butelki to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją alkoholu, bądź innego rodzaju napojów – szczególnie w butelkach szklanych. Jesteś właścicielem restauracji, która w ofercie posiada własne, firmowe, wieloletnie wino? Korzystając z tego produktu w Twojej winiarni będzie panował ład i porządek, a butelki będą prezentowały się klientom w bardzo profesjonalny sposób. Niezwykle ważnym jest, aby Twoi goście wiedzieli co piją, a Twoi kelnerzy nie mylili się podczas serwowania trunków. Dzięki zawieszkom będzie to możliwe i nie dojdzie do pomyłek, które mogłyby być bardzo kosztowne. Wyobraź sobie, że zamiast podać degustatorowi butelkę o wartości kilkudziesięciu złotych, Twój pracownik sięga po 50-letnie wino – byłoby to bardzo nieprzyjemne doświadczenie, prawda? Cena wydruku takiego drobiazgu nie równa się z kosztami takiego błędu. Zawieszki to również doskonałe miejsce na zamieszczenie ciekawej grafiki, czy nawet loga firmy, bądź producenta.
 

Specyfikacja produktu

Zawieszki na butelki drukujemy w formacie 60 x 150 mm, z wykorzystaniem 350-gramowego, matowego papieru kredowego. Zadruk jednostronny. Istnieje możliwość dodatkowego wykończenia produktu stosując folię matową, bądź połyskową. Minimalny nakład jaki posiadamy w naszej ofercie, to 50 sztuk, jednak wraz z liczbą zamawianych zawieszek, cena za sztukę w zauważalny sposób maleje, w związku z czym polecamy zakupić większą ilość.
 

Projekt graficzny

Projekt graficzny zawieszki na butelkę jest rzeczą prostą – prawdopodobnie mógłbyś wykonać go sam, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia. Szablon niezbędny do jego przygotowania znajduje się po prawej stronie okna. Wolałbyś, żeby mimo to zajął się tym profesjonalista? Skorzystaj z pomocy naszego wykwalifikowanego działu graficznego. Za bardzo drobną opłatą zajmiemy się wszystkim zamiast Ciebie!

Opinie o Zawieszkach na butelki: 5/5 (91)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU