ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA!

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

731 891 555

drukarnia@diamond-druk.pl

Zawsze darmowa dostawa wydruków! Kalendarze 2017 - listowane, jednodzielne, trójdzielne, spiralowane Negocjujemy ceny na wydruki. Dla stałych klientów - stałe rabaty! Posiadamy własne studio graficzne! Druk ulotek DL już od 10 szt.

Wizytówki MultiLoft

Druk Wizytówki MultiLoft
01Określ parametry

Parametry do wyboru:

Format:

90 x 50 mm

Wybierz ostateczny format produktu.
90 x 50 mm 85 x 55 mm

Rodzaj papieru:

MultiLoft 810 g biały

Zadruk:

dwustronny 4/4

Określ ilość zadrukowanych stron.
dwustronny 4/4 jednostronny 4/0

Kształt narożników:

prostokątne

Określ jaki kształt mają mieć narożniki produktu.
prostokątne zaokrąglone

Sprawdzanie:

Automatyczne

Wybierz formę sprawdzania plików
Automatyczne Ręczne

Parametry stałe:

Technologia:

druk offsetowy/druk cyfrowy

02Wybierz tryb produkcji i nakład

3 tryby produkcji. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zamów!

STANDARDOWY
wyślemy
2 dni robocze

EKSPRESOWY
wyślemy
-

nakład

(szt.)

cena netto

(cena brutto)

cena netto

(cena brutto)

50

99.00 zł
(121.77 zł)

-
100

147.40 zł
(181.30 zł)

-
250

324.50 zł
(399.14 zł)

-
350

418.00 zł
(514.14 zł)

-
500

533.50 zł
(656.21 zł)

-
750

638.00 zł
(784.74 zł)

-
1 000

750.20 zł
(922.75 zł)

-
03Zamów wybrany produkt

CENA:

netto: 99.00
brutto: 121.77
wysyłka:

Standard

23 sierpnia

kurier za darmo!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

zamów

PARAMETRY PRODUKTU:

Format: 90 x 50 mm
Rodzaj papieru: MultiLoft 810 g biały
Zadruk: dwustronny 4/4
Kolor wypełnienia: biały
Kształt narożników: prostokątne
Nakład: 50
Sprawdzanie pliku: automatyczne

Druk Wizytówki MultiLoft

Druk wizytówek MultiLoft jest dedykowany dla osób, które chcą się wyróżnić na spotkaniu biznesowym, poprzez posiadanie wyjątkowych wizytówek. Posługując się wizytówkami tego szczególnego rodzaju zostaniecie pozytywnie zapamiętani wśród ludzi, którzy je od Was otrzymali. Taka forma będzie dla nich na pewno dużym zaskoczeniem. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, oraz darmową dostawę na terenie całej Polski. Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt - nasz zespół specjalistów pomoże Ci zarówno w kwestii zamówienia wizytówek, jak również służy pomocą w zakresie doradztwa.

Co to Wizytówki MultiLoft?
 

Wizytówki MultiLoft to nowość, jaka pojawiła się na rynku reklamowym, a do razu stała się hitem wśród Klientów. MultiLoft to 3-warstwowe, grube wizytówki z kolorowym rdzeniem, który widać z boków kartonika (środkowa warstwa). Standardowym parametrem jest format wizytówki: 90 x 50 mm, 85 x 55 mm.


Ceny wizytówek MultiLoft
 

Cennik wizytówek dostępny jest w tabeli powyżej. Zmieniając parametry produktu automatycznie zmienia się konfiguracja zamówienia oraz końcowa cena. Jeżeli chcesz zamówić większą ilość, prosimy o bezpośredni kontakt z nami, przygotujemy indywidualną kalkulację.

 

Jakie Wizytówki wybrać?
 

Drukarnia Diamond-druk dbając o swoich stałych, jak i nowych Klientów postanowiła wprowadzić aż 4 rodzaje surowców do produkcji wizytówek typu MultiLoft, aby każdy znalazł coś odpowiadającego swojemu gustowi: multiloft 810 g biały, multiloft 920 g écru, multiloft magnet 1890 g biały, multiloft magnet 1945 g écru.

MultiLoft Magnet, to wizytówki z magnesem, dlatego rodzaj ten posiada możliwość zadrukowania powierzchni tylko i wyłącznie jednostronnie. Kształt narożników – prostokątny. MultiLoft z kolei to wizytówki z możliwością zadrukowania jedno lub dwustronnego. Tutaj narożniki do wyboru – prostokątne lub zaokrąglone. Zarówno w wersji z magnesem, jak i bez macie Państwo do wyboru kolor zewnętrzny – biały (cieńszy)/ écru (grubszy). Rdzeń natomiast możecie wybrać z palety 13 kolorów! - biały, écru, żółty, pomarańczowy, różowy pastelowy, różowy, fioletowy, czerwony, turkusowy, niebieski, zielony pastelowy, zielony.

Jednorazowy nakład możliwy do zamówienia – od 50-1000 sztuk. Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na więcej – złóżcie kolejne zamówienie na ten sam produkt wybierając ponownie odpowiedni nakład i resztę parametrów, wgrywając plik z projektem LUB – po prostu skontaktujcie się z nami!

Sprawdź również cennik wizytówek standardowych.


Dostępne kolory wizytówek mulitloft:

wizytówki multiloft z niebieskim rdzeniemwizytówki multiloft z turkusowym rdzeniemwizytówki multiloft z zielono pastelowym rdzeniemwizytówki multiloft z zielonym rdzeniemwizytówki multiloft z czerwonym rdzeniemwizytówki multiloft z fioletowym rdzeniemwizytówki multiloft z pastelowo różowym rdzeniemwizytówki multiloft z różowym rdzeniemwizytówki multiloft z żółtym rdzeniemwizytówki multiloft z pomarańczowym rdzeniemwizytówki multiloft z czarnym rdzeniemwizytówki multiloft z ecru rdzeniemwizytówki multiloft z białym rdzeniem

Ocena klientów: 5/5 (148)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU
TOP 10 Wizytówki Ulotki Plakaty Banery Notesy Teczki Kalendarze Torby reklamowe Katalogi Folie Billboardy Płyty i arkusze Pieczątki Stoiska Hotele i gastronomia Do biura Wszystkie Drukarnia Diamond Druk - darmowa dostawa