RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

[email protected]

Siatki wielkoformatowe

Siatki wielkoformatowe
01Określ parametry

Parametry do wyboru:

  • rodzaj materiału siatka mesh 270 g
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 1 627.25
brutto: 2 001.52
dostawa:

Standard 27 lutego

U nas dostawa zawsze gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Parametry produktu:

Nakład: 9
Format: 400 x 150 cm
Wykończenie: brak wykończenia
rodzaj materiału: siatka mesh 270 g
Sprawdzanie: Automatyczne

Siatki wielkoformatowe

Siatki wielkoformatowe, czyli siatki mesh (w Polsce spotykane również pod nazwą mesz). Jej liczne oczka pozwalają na swobodne przepuszczanie powietrza, światła i dźwięku. Dzięki równomiernemu przepuszczaniu podmuchów wiatru (jak żagiel) siatka lekko faluje nie narażając się na podarcie. Montowana na stelażach, elewacjach, rusztowaniach. Przepuszcza światło, co daje możliwość przysłonięcia nią okien budynków – uzyskany efekt to jednolity, nieprześwitujący obraz nadrukowanej reklamy z jednej strony (zewnętrznej) – swobodny widok na otoczenie z drugiej (wewnętrznej). Struktura mesh pozwala jak sama nazwa mówi – na wielkoformatową formę reklamowania się, bez narażania budynku na zniszczenia, zacienienie, z zachowaniem estetyki wizualnej nośnika.
 
Drukarnie internetowe stają się coraz bardziej popularne z uwagi na to, że oferują często o wiele więcej możliwości niż niewielkie drukarnie działające stacjonarnie. Przykładem może być tutaj druk wielkoformatowy, do którego wykorzystywane są niejednokrotnie siatki wielkoformatowe. Tego rodzaju materiał doskonale sprawdza się przede wszystkim w drukowaniu banerów reklamowych o dużej powierzchni, które są wieszane na budynkach lub specjalnie tworzonych w tym celu konstrukcji. 
 

Reklama wielkoformatowa na wielkich powierzchniach

 
Wielkoformatowa reklama z wykorzystaniem siatki mesh (inna nazwa siatki wielkoformatowej) pozwala na dotarcie do wielu potencjalnych klientów – rozmiar i miejsce zamieszczenia reklamy pozwalają na jej dobre wyeksponowanie. Co ważne, banery siatkowane polecane są szczególnie w miejscach, gdzie tradycyjna forma reklamy nie sprawdzi się. Banery siatkowane wielkoformatowe, z reguły wykorzystuje się w miastach – tak jak to zostało wyżej wspomniane, można je wykorzystać na budynkach, gdyż z uwagi na swoją strukturę pozwalają na przepuszczanie promieni słonecznych przez do mieszkań, których okna zakrywa reklama. 
 

Siatki mesh idealne dla reklamodawców

 
Baner reklamowy wykonany z siatki mesh będzie też dobrym rozwiązaniem dla reklamodawców, którzy chcą umieścić reklamę swojego produktów w miejscach, gdzie występują silne wiatry. Tego rodzaju banery wykorzystuje się coraz częściej na konstrukcjach reklamowych postawionych poza miastem lub w terenie niezabudowanym. Lekka i siatkowana konstrukcja jest wytrzymała na silne podmuchy wiatru, co sprawia, że reklamy nie trzeba wymieniać na nową po każdym mocniejszym wietrze, co często ma miejsce w przypadku wielkoformatowych reklam wykonanych z papieru.
 
Jak więc widać jest to jedno z ciekawszych obecnie rozwiązań i nie można przecenić zalet reklam wykonanych z siatki mesh. Cena tego rodzaju banerów w naszej drukarni uzależniona jest od kilku czynników. Głównym elementem kształtującym cenę baneru siatkowanego jest jego format. W naszej drukarni proponujemy pięć standardowych formatów dla banerów wykonanych z siatki wielkoformatowej, a także umożliwiamy stworzenie reklamy we wskazanym przez klienta formacie, który będzie mieścił się w wymiarach 50-1000 cm szerokości i 50-300 cm wysokości. Na specjalne zamówienie możemy wykonać również większe, idealne na wielkie powierzchnie.
 

Wykończenie siatki wielkoformatowej

 
Kolejną kwestią, jaka wpływa na ostateczną cenę reklamy wielkoformatowej jest sposób wykończenia banneru. W drukarni oferujemy możliwość przygotowania siatki bez wykończenia, a także z praktycznym wykończeniem – zgrzewem i oczkowaniem co 50 cm. Ostatnim parametrem mającym wpływ na cenę reklamy z siatki wielkoformatowej przygotowywanej przez naszą drukarnię jest tryb, w jakim ma być przygotowana reklama – standardowym czy ekspresowym. Reklamy na siatce mesh wykonujemy z wykorzystaniem druku solwentowego na siatce wielkoformatowej o gramaturze 270 g. Na stronie internetowej umieściliśmy instrukcję przygotowania pliku do druku. Ułatwia nam to znacznie współpracę z klientami. 
 
W razie jakichkolwiek pytań związanych z przygotowaniem pliku czy wyborem odpowiedniego formatu czy wykończenia baneru – zachęcamy do kontaktu.

 

 

Opinie o Siatkach wielkoformatowych: 5/5 (133)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU
Jak zamawiać wydruki?
Arkusze plano Banery reklamowe Banery dwustronne Banery odblaskowe Bilety Billboardy offsetowe Billboardy cyfrowe Brama reklamowa Clipboardy Etui na kartę klucz Etui na notes kelnerski Ekspozytor na ladę Ekspozytor z trzema półkami Folia monomeryczna połysk Folie OWV na okna Folie samochodowe Kalendarze jednodzielne Kalendarze trójdzielne Kalendarze listwowane Kalendarze spiralowane Kalendarze szyto-klejone Kalendarze książkowe Kalendarze piramidka Kalendarzyki wizytówkowe Karty do menu Katalogi klejone Katalogi spiralowane Katalogi firmowe szyte Menu składane Menu szyte Naklejki Z Folii Notesy kelnerskie bez okładki Notesy kelnerskie z okładką Notesy klejone bez okładki Notesy klejone z okładką Notesy spiralowane Papier firmowy Papier pakowy Pieczątki automatyczne Pieczątki kieszonkowe Plakaty dwustronne Plakaty jednostronne Plakaty listwowane Plakaty wielkoformatowe Plecaki bawełniane Płótno Canvas Płyty dibond Płyty plexi Płyty PVC spienione Pocztówki Podkładki pod talerze Podkłady na biurko Prezentery trójkątne Pudełka Rollupy dwustronne Rollupy Ścianki kartonowe owalne Ścianki kartonowe standard Ścianki tekstylne Siatki wielkoformatowe Stoisko prezentacyjne owalne Teczki ofertowe Standard Teczki ofertowe Standard Plus Torby papierowe Kraft Torby reklamowe Torby reklamowe bawełniane Torby reklamowe z siatki mesh Totem owalny średni Totem piramida Ulotki Ulotki składane Urna reklamowa Wizytówki Wizytówki MultiLoft Wizytówki składane Wydruk do rollupa X-Bannery Zapaski kelnerskie Zaproszenia Zawieszki na butelki Zawieszki na drzwi nie znalazłeś produktu?

Cześć!

Jestem Obrońcą Dobrego Druku!

Pamiętaj, że wysokiej jakości druk świadczy o profesjonalizmie Twojej firmy. Drukuj u nas i zdobywaj nowych Klientów.

x
Dalej Zakończ samouczek