RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Pudełka gift box

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 365.40
brutto: 449.44
dostawa:

Standard 02 listopada

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 10
Format: 90 x 90 x 90 mm
Rodzaj papieru: karton 300 g
Zadruk: jednostronny 4/0
Typ: pudełko gift box kostka (90 x 90 x 90 mm)
lakierowanie, foliowanie: folia połysk
Sprawdzanie: Automatyczne

Pudełka gift box

Pudełko - „cichy sprzedawca” - o tym wie każdy marketingowiec czy producent. Pełni funkcję nie tylko zabezpieczającą towar przed uszkodzeniami, np. w trakcie transportu, ale także funkcję informacyjną (zawiera informacje o produkcie, składzie, producencie, marce, etc.) i marketingową. Funkcja marketingowa polega na wzbudzaniu w odbiorcy dużej chęci czy potrzeby posiadania danego produktu, ponieważ wizualnie działa na jego skojarzenia, wzbudza w nim pozytywne odczucia. Takie chwyty wykorzystuje się przy produktach drogich, ciężko schodzących ze stanów magazynowych lub takich, które mają liczną konkurencję.

Pudełka typu Gift Box to również jak sama nazwa mówi – pudełka przeznaczenia prezentowego. Jeżeli posiadają Państwo elementy o standardowych czy niestandardowych kształtach, które stanowią problem przy ich pakowaniu – wybierzcie klasyczne pudełka typu Gift Box od Drukarni Diamond-druk.

Gramatura pudełka Gift Box to 300g. Kształt pudełka: kostka (90 x 90 x 90 mm), bądź prostokąt w formacie A5. Przy tego typu produktach trzeba również uwzględnić uszlachetnienie materiału – w tym wypadku folią: mat/połysk. Zadruk jednostronny, ilość kolorów dowolna.

Gift box'y to pudełka, które można nabyć w małych, jak i dużych nakładach – od 10 do 500 sztuk, bądź na specjalne zamówienie w większej ilości.

Doskonałe do opakowania prezentów czy drobnych upominków dla bliskich, współpracowników, Klientów.

Opinie o Pudełkach gift box: 5/5 (70)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU