RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Płótno Canvas

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Płótno Canvas

Parametry do wyboru:

  • rodzaj materiału canvas 400 g naturalne włókna
02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 134.20
brutto: 165.07
dostawa:

Standard 29 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: 100 x 70 cm
rodzaj materiału: canvas 400 g naturalne włókna
Oprawa w ramę: nie
Sprawdzanie: Automatyczne

Płótno Canvas

Płótno – tkanina wykonana ze splotów naturalnych włókien. Canvas – materiał o strukturze płótna używanego w malarstwie artystycznym. Płótno Canvas – produkt przystosowany do szybkiego, artystycznego replikowania zdjęć, pejzaży, grafik, służących do dekorowania pomieszczeń.

Struktura przypomina prawdziwe płótno, natomiast grafika, dzięki metodzie solwentowego zadruku nie jest narażona na odciski, zmiany kolorów, rozmazanie czy odpadanie farby. Powierzchnia jest gładka i estetyczna. Materiał Canvas 400 g to mieszanka włókien naturalnych (bawełny) z poliestrem. Nadaje mu to odpowiedniej trwałości. W zależności od upodobań – oferujemy płótna canvas w dwóch wersjach: oprawionej i nieoprawionej. Ten pierwszy rodzaj – oprawiony jest od spodu listewkami i tworzy format gotowego obrazu idealnego na upominek dla najbliższych. Ten drugi – tworzy format płaskiego plakatu odpowiedniego np. do umieszczenia w ramie/antyramie.

Parametrami stałymi przy tym produkcie są: technologia - druk solwentowy oraz rodzaj materiału – canvas 400g naturalne włókna.

Parametrami do swobodnej manipulacji przez zamawiającego są: format – szerokość od 30 do 120 cm oraz wysokość od 30 do 150 cm; oprawa – TAK/NIE.

Minimalny nakład – 1 sztuka.


Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem płótna, jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.

Przykładowe realizacje:

Opinie o Płótnie Canvas: 5/5 (22)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU