RABAT 10% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

[email protected]

Plakaty wielkoformatowe

Plakaty wielkoformatowe
01Określ parametry

Parametry do wyboru:

02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 242.65
brutto: 298.46
dostawa:

Standard 21 grudnia

U nas dostawa zawsze gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Złóż zamówienie

Parametry produktu:

Nakład: 10
Format: 70 x 100 cm
Rodzaj papieru: blueback powlekany 130 g
Sprawdzanie: Automatyczne

Plakaty wielkoformatowe - sztuka i reklama

Plakaty to połączenie sztuki i strony stricte informacyjnej. Zachwycają oryginalnością i niepowtarzalnością, pełnią funkcję informacyjną i estetyczną. Wydawać się może, że zaprojektowanie plakatu to zadanie bardzo proste, jednakże rzeczywistość weryfikuje to stwierdzenie. Dobry plakat powinien przede wszystkim utkwić w pamięci odbiorców i pozytywnie oddziaływać na ich emocje.
 

Ładne i skuteczne plakaty

 
Znane powiedzenie mówi, że plakaty dzielą się na ładne i skuteczne, aczkolwiek dobry projektant potrafi obydwa rozwiązania połączyć w jedną całość. Mówiąc o stronie estetyczno-wizualnej, przeważająca większość uważa, że cechę tę posiadają plakaty wielkoformatowe. Z całą pewnością jest w tym stwierdzeniu sporo racji, warto jednak zastanowić się, co należy zrobić, by przedmiotowe plakaty XXL były jednocześnie skuteczne? Wbrew pozorom odpowiedź jest bardzo prosta – należy zadbać o ich unikalność. Plakaty oscylujące wokół szablonowych tudzież standardowych motywów stają się monotonne i mało efektowne. Zdecydowanie lepszą alternatywą są w tej sytuacji plakaty na zamówienie, dostosowane pod względem zawartości do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Warto również pamiętać, że plakat na zamówienie, w przeciwieństwie do popularnych ulotek czy strony internetowej, są przede wszystkim nośnikiem treści, stanowiąc tym samym klucz do zapoznania się odbiorcy z konkretną ofertą. 
 

Estetyka i strona techniczna

 
Podstawą dobrego plakatu jest przede wszystkim oryginalna i niepowtarzalna strona graficzna, czyli działania realizowane na płaszczyźnie stricte projektowej. Należy jednak pamiętać, że równie ważna jest strona techniczna, obejmująca przede wszystkim działania, które podejmuje drukarnia plakatów. Podejmując decyzje w kwestii formatu tudzież papieru, na którym zostanie wydrukowany plakat, należy przede wszystkim uwzględnić docelowe przeznaczenie konkretnej propozycji  oraz zakładaną ilość wydruków. Pożądane efekty może zapewnić zapewnić plakat w standardowym formacie 70x100, jak i 100x140. W niektórych sytuacjach warto rozważyć również niestandardowy rozmiar plakatu. Warto pamiętać, że zbyt mały plakat może kojarzyć się z ulotką, natomiast zbyt duży nie zmieści w miejscu przeznaczonym do jego ekspozycji. 
 

Drukowanie plakatów wielkoformatowych

 
Godne uwagi są wspomniane wcześniej plakaty wielkoformatowe, których cechą jest przede wszystkim jasny i wyraźny przekaz, pozwalający odbiorcy możliwość zapoznania się z prezentowaną treścią w bardzo krótkim czasie. Optymalnym materiałem, na którym wykonywany jest druk plakatów wielkoformatowych, jest papier blueback powlekany 130 g oraz satyna papier powlekany 200 g. Papier blueback powlekany 130 g to wysokiej klasy papier billboardowy w wersji pół-błysk, może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ostatnim etapem jest drukowanie plakatów. Profesjonalny druk plakatów jest realizowany w drukarniach wyposażonych w nowoczesne urządzenia drukujące. Warto dodać, że drukarnia plakatów często oferuje także dodatkowe działania, obejmujące szeroko rozumianą obróbkę techniczną, czy również projektowanie na życzenie Klienta.
 

Wyróżnij się dobrym plakatem


Chyba nic nie daje tak dobrego stosunku ceny do efektywności, jak dobrze wykonany plakat. Nic, chyba że... plakat wielkoformatowy! Wyróżnij się i pokaż swój poster w nie często spotykanym rozmiarze XXL. Domyślnie dysponujemy formatami 100 x 140 cm oraz 70 x 100 cm, jednak jeśli to Cię nie satysfakcjonuje, możesz wprowadzić swój własny format! Nasze maszyny umożliwiają druk plakatów metodą solwentową nawet o tak niespotykanych rozmiarach, jak 158 x 500 cm.

 

Dostępne formaty plakatów:

 

Jak zamawiać wydruki?
Arkusze plano Banery reklamowe Banery dwustronne Banery odblaskowe Bilety Billboardy offsetowe Billboardy cyfrowe Brama reklamowa Clipboardy Etui na kartę klucz Etui na notes kelnerski Ekspozytor na ladę Ekspozytor z trzema półkami Folia monomeryczna połysk Folie OWV na okna Folie samochodowe Kalendarze jednodzielne Kalendarze trójdzielne Kalendarze listwowane Kalendarze spiralowane Kalendarze szyto-klejone Kalendarze książkowe Kalendarze piramidka Kalendarzyki wizytówkowe Karty do menu Katalogi klejone Katalogi spiralowane Katalogi firmowe szyte Menu składane Menu szyte Naklejki Z Folii Notesy kelnerskie bez okładki Notesy kelnerskie z okładką Notesy klejone bez okładki Notesy klejone z okładką Notesy spiralowane Papier firmowy Papier pakowy Pieczątki automatyczne Pieczątki kieszonkowe Plakaty dwustronne Plakaty jednostronne Plakaty listwowane Plakaty wielkoformatowe Plecaki bawełniane Płótno Canvas Płyty dibond Płyty plexi Płyty PVC spienione Pocztówki Podkładki pod talerze Podkłady na biurko Prezentery trójkątne Pudełka Rollupy dwustronne Rollupy Ścianki kartonowe owalne Ścianki kartonowe standard Ścianki tekstylne Siatki wielkoformatowe Stoisko prezentacyjne owalne Teczki ofertowe Standard Teczki ofertowe Standard Plus Torby papierowe Kraft Torby reklamowe Torby reklamowe bawełniane Torby reklamowe z siatki mesh Totem owalny średni Totem piramida Ulotki Ulotki składane Urna reklamowa Wizytówki Wizytówki MultiLoft Wizytówki składane Wydruk do rollupa X-Bannery Zapaski kelnerskie Zaproszenia Zawieszki na butelki Zawieszki na drzwi nie znalazłeś produktu?

Cześć!

Jestem Obrońcą Dobrego Druku!

Pamiętaj, że wysokiej jakości druk świadczy o profesjonalizmie Twojej firmy. Drukuj u nas i zdobywaj nowych Klientów.

x
Dalej Zakończ samouczek