RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Plakaty jednostronne listwowane

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Plakaty jednostronne listwowane

Parametry do wyboru:

  • Zadruk jednostronny 4/0
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 355.95
brutto: 437.82
dostawa:

Standard 22 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 50
Format: A2 (420 x 594 mm)
Rodzaj papieru: 170 g - kreda połysk
Zadruk: jednostronny 4/0
Lakierowanie/foliowanie: standard
kolor listwy i zawieszki: biała
Sprawdzanie: Automatyczne

Plakaty listwowane jednostronne

Plakat jako narzędzie reklamy funkcjonuje w życiu społecznym od bardzo wielu lat, co więcej, jest nadal skuteczny, pod warunkiem spełnienia wymogów nowoczesnej komunikacji. Oryginalne i estetyczne, wykonane przy użyciu najnowszych technologii plakaty reklamowe angażują uwagę odbiorców formułując konkretny komunikat i tym samym zachęcając do skorzystania z określonej oferty.

Plakaty z Diamond Druk

Plakaty powstające w drukarni Diamond Druk stanowią znakomity nośnik wizualnej promocji, ponieważ spełniają wszelkie tego typu oczekiwania. Umieszczone czy to we wnętrzach, czy na otwartej przestrzeni, przyciągają wzrok i budzą zainteresowanie swoją niebanalną szatą graficzną i starannym wykonaniem. W odróżnieniu od ulotek, nie sposób je zignorować nie zapoznawszy się przedtem z ich zawartością. Nowoczesne w treści i formie, zwracają powszechną uwagę i trafiają do bardzo szerokiego grona odbiorców – przechodniów, klientów jakiejś instytucji, pasażerów komunikacji miejskiej, kierowców oczekujących na zmianę świateł. Wobec niekwestionowanej siły oddziaływania, różnego rodzaju plakaty na zamówienie realizowane w drukarni Diamond Druk, są nieustająco przedmiotem zainteresowania wielu klientów.

Drukowanie plakatów listwowanych


Drukarnia szczególnie poleca plakaty listwowane, oprawiane w listwy aluminiowe, co  zapobiega zwieszaniu i zaginaniu rogów. Drukarnia wykonuje zarówno samo drukowanie plakatów według projektu opracowanego albo dostarczonego przez klienta, jak i realizuje zadania w całości, począwszy od projektu przygotowanego przez firmowych specjalistów, aż do końcowego wydruku plakatów. Prostota a zarazem siła wyrazu, nowoczesna grafika i technologia druku, to cechy charakterystyczne skutecznie oddziałującego afisza reklamowego. 

 

Plakaty jednostronne listwowane dostępne są w Diamond Druk w czterech formatach:

 
  • Plakaty A2 (420 x 594 mm);
  • Plakaty A1 (594 x 841 mm);
  • Plakaty B2 (480 x 680 mm);
  • oraz Plakaty B1 (680 x 980 mm);
 

Wysoka jakość druku

 
Druk plakatów wykonuje się na zapewniającym idealne odwzorowanie kolorów papierze kredowym – błyszczącym lub matowym, o różnej gramaturze, mianowicie: 170 g - kreda mat,170 g - kreda połysk, 250 g - kreda mat, 250 g - kreda połysk lub 350 g - kreda mat, w zależności od potrzeb klienta. Standardowo plakaty uszlachetniane są lakierem dyspresyjnym, który zapewnia dodatkową ochronę oraz polepsza jakość wizualną postera. W razie potrzeby oferujemy dodatkowo folię połyskową lub matową. Druk wykonywany jest w pełnej gamie kolorów, jednostronnie (4/0), z następującymi możliwościami lakierowania: standard (lakier dyspersyjny), folia połysk, lakier uv, folia mat. Z kolei listwa wraz z zawieszką umożliwiającą zamontowanie plakatu na ścianie, może być w kolorze białym, srebrnym albo czarnym. 
 

Plakaty atrakcyjne wizualnie.

 
Reklamowe afisze z natury rzeczy muszą być atrakcyjne wizualnie, przyciągać uwagę i zawierać prosty i czytelny przekaz. Strona graficzna odgrywa w tym przypadku rolę zasadniczą. Dlatego powierzenie zadania, jakim jest wydrukowanie plakatu odpowiedzialnej firmie, może mieć decydujące znaczenie dla skuteczności kampanii marketingowej. Drukarnia Diamond Druk wykona plakaty tanio, solidnie i estetycznie, z uwzględnieniem wszelkich życzeń klienta i zastosowaniem nowoczesnych technologii.
 
Zapraszamy do składania zapytań!

 

Opinie o Plakatach listwowanych: 5/5 (344)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU