RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Opakowania DVD

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Opakowania DVD

Parametry do wyboru:

  • Rodzaj papieru 350 g - kreda mat
  • Zadruk dwustronny 4/4
  • Tacka na płytę przezroczysta
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 534.45
brutto: 657.37
dostawa:

Standard 22 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 50
Rodzaj papieru: 350 g - kreda mat
Zadruk: dwustronny 4/4
lakierowanie, foliowanie: folia mat
Tacka na płytę: przezroczysta
Sprawdzanie: Automatyczne

Opakowania DVD

Opakowania DVD to kolejne z produktów, które ma Państwu do zaoferowania Drukarnia Diamod Druk, służą zabezpieczeniu audiowizualnym plikom nagranym na okrągłe nośniki zwane płytą.

Klasyczne, proste w użytkowaniu, z plastikową, sztywną tacką na płytę DVD. Tacka koloru przezroczystego, co w tym przypadku jest dodatkowym atutem tejże formy, bowiem – macie Państwo do zadrukowania 4 strony opakowania. Zarówno zewnętrzne (okładki), jak i wewnętrzne – stronę lewą oraz prawą (tył za tacką).

Ceny opakowań uwzględniają zadruk pełnokolorowy 4/4. Wydruk stron odbywa się na papierze 350g – kreda mat, także okładka jest dosyć sztywna. Do wyboru macie Państwo foliowanie – w zależności od upodobań – folią mat, bądź połysk.

Pamiętajcie Państwo, że dobrze zaprojektowana okładka będzie tutaj kluczowym elementem i to od niej będzie zależało czy Państwa potencjalni Klienci się nią zainteresują i co więcej - zdecydują na kupno DVD. Dlatego – przy projektowaniu powinniście Państwo dobrze przemyśleć rozłożenie poszczególnych elementów graficznych czy tekstowych. Jeżeli nie jesteście w stanie sami stworzyć profesjonalnego projektu w kreatorze, nie macie zaprzyjaźnionego grafika – zostawcie to naszemu doświadczeniu – chętnie zajmiemy się w pełni Waszym zleceniem.

Opakowane płyty w tego typu pudełka, z własną grafiką okażą się nie tylko skutecznym rozwiązaniem marketingowo-reklamowym, ale również ciekawym upominkiem dla współpracowników czy rodziny.

Nakład do wyboru - od 50 sztuk w górę. 

Opinie o Opakowaniach DVD: 5/5 (39)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU