RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Notesy kelnerskie z okładką

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Notesy kelnerskie z okładką

Parametry do wyboru:

  • Rodzaj papieru kreda mat 170 g (okładka), offset 90 g (wnętrze)
  • Zadruk jednostronny 4/0
  • Wykończenie perforacja
  • Kształt narożników prostokątne
  • klejenie klejenie górnej krawędzi, spód podklejany kartonem
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 171.15
brutto: 210.51
dostawa:

Standard 01 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 5
Format: A6 (105 x 148 mm)
Rodzaj papieru: kreda mat 170 g (okładka), offset 90 g (wnętrze)
Zadruk: jednostronny 4/0
Wykończenie: perforacja
Kształt narożników: prostokątne
klejenie: klejenie górnej krawędzi, spód podklejany kartonem
ilość kart z okładką: 1 + 25
Sprawdzanie: Automatyczne

Notesy kelnerskie z okładką

Do czego potrzebne Ci notesy kelnerskie?

Nie jest specjalną tajemnicą, iż restauracje ocenia się nie tylko po tym, jakie serwuje jedzenie, ale również m.in. na podstawie obsługi kelnerskiej. Wysoki profesjonalizm Twoich pracowników przynosi efekty w powracających klientach – ale jak to osiągnąć? To prostsze niż myślisz – jednym z wielu sposobów są notesy kelnerskie, dzięki którym prestiż Twojej restauracji diametralnie wzrośnie, a obsługa będzie prezentowała się z wysoką kasą. Pamiętaj – konsument je także za pomocą innych narządów niż aparat gębowy – również oczami, a otaczająca aura wiarygodności z całą pewnością sprzyja jego zadowoleniu.
 

Dopnij wszystko na ostatni guzik i nie pozostawiaj porządku przypadkowi.

Notesy kelnerskie z okładką nie tylko ukażą kompetencje restauratora, ale poza tym ułatwią pracę Twoich kelnerów. Są niezwykle wygodne, co zawdzięczają łatwo-odrywanym kartkom, co znacząco uprości przyjmowanie zamówień i pomoże utrzymać niezwykle ważną dla takich przedsięwzięć organizacje. Okładka może być prosta – jednak pamiętaj, aby nie zabrakło na niej loga firmowego, oraz grafiki spójnej z tematyką, w jakiej znajduje się wystrój. Możesz również wymyślić coś dużo bardziej kreatywnego.. albo my zrobimy to za Ciebie wykorzystując nasze zaplecze graficzne. Ukaż swoją sieć gastronomiczną, bądź lokal w jak najciekawszym wydaniu inwestując w asortyment reklamowy!
 

Jaki papier i format notesów możemy zaoferować?

Nasza drukarnia internetowa w ofercie posiada notesy kelnerskie z okładką w dwóch formatach: DL (99 x 210 mm), oraz A6 (105 x 148 mm). W zależności od potrzeb, możesz zamówić wersję 26, bądź 51 kartową. Okładkę wykonamy na matowym, 170-gramowym papierze kredowym, zaś wnętrze na dobrze znanym, sprawdzonym offsecie 90g. Aby notes był przyjemniejszy w obsłudze, wykończymy go tzw. perforacją, która ułatwi wydzieranie zapisanych notatek. Minimalny, dostępny nakład to 5 sztuk, jednak należy liczyć się z tym, iż jesteśmy drukarnią wysokonakładową, a więc cena za sztukę znacznie spada wraz z ilością wydruków. Daj swojej restauracji drugie, lepsze życie i zadbaj o jej wyposażenie – nic nie tracisz.  

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU