RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Notesy kelnerskie bez okładki

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Notesy kelnerskie bez okładki

Parametry do wyboru:

  • Rodzaj papieru offset 90 g
  • Zadruk jednostronny 4/0
  • Wykończenie perforacja
  • Kształt narożników prostokątne
  • klejenie po krótkim boku, spód podklejany kartonem
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 95.55
brutto: 117.53
dostawa:

Standard 01 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 5
Format: A6 (105 x 148 mm)
Rodzaj papieru: offset 90 g
Zadruk: jednostronny 4/0
Wykończenie: perforacja
Ilość kart: 25
Kształt narożników: prostokątne
klejenie: po krótkim boku, spód podklejany kartonem
Sprawdzanie: Automatyczne

Notesy kelnerskie bez okładki

Do czego przydają się notesy kelnerskie?

Nie jest nowym odkryciem, iż restauracje ocenia się nie tylko przez pryzmat posiłków, jakie serwuje, ale także na podstawie obsługi kelnerskiej. Pełny profesjonalizm skutkuje powracającymi klientami – ale w jaki sposób do tego doprowadzić? To łatwiejsze niż przypuszczasz – jednym z licznych rozwiązań są notesy kelnerskie, za których pomocą prestiż Twojej restauracji znacząco wzrośnie, a jej obsługa będzie się prezentowała z najwyższą klasą. Wiedz, że konsumenci podczas jedzenia nie używają jedynie smaku, ale również oczu, co nie tyczy się wyłącznie samego talerza – obecna aura skrupulatności z pewnością zaowocuje zadowoleniem klienta.
 

Zadbaj o organizacje

Notesy kelnerskie bez okładki nie tylko uwydatnią kompetencje restauratora, ale dodatkowo sprawią, że praca Twoich kelnerów stanie się o niebo prostsza. Są niesamowicie wygodne, co zawdzięczają bez trudu odrywającym się kartą, co uprzyjemni przyjmowanie zamówień i umożliwi utrzymanie niezwykle istotnej organizacji. Okładka powinna być prosta – jednak zwróć uwagę, aby nie zabrakło na niej firmowego loga, jak i grafiki spójnej z tematyką wystroju. Możesz także wymyślić coś bardziej błyskotliwego.. albo to my się tym zajmiemy wykorzystując nasze doświadczone, graficzne zaplecze. Przedstaw swoją sieć gastronomiczną, bądź lokal w jak najbardziej interesujący sposób inwestując w reklamowy asortyment!
 

Specyfikacja notesów

Nasza drukarnia online oferuje notesy kelnerskie bez okładki w dwóch formatach: DL (99 x 210 mm), a także A6 (105 x 148 mm). W zależności od wymagań, możesz zamówić wersję 25, bądź 50 kartkową. Wydruk wykonujemy na dobrze znanym, sprawdzonym 90-gramowym offsecie. By notes był łatwiejszy w obsłudze, wykończymy go z wykorzystaniem tzw. perforacji, która ułatwi wydzieranie zapisanych już notatek. Najmniejszy możliwy nakład to 5 sztuk, jednak warto wiedzieć, iż jesteśmy drukarnią wysokonakładową, a co za tym idzie, cena za sztukę znacząco spada wraz z ilością zamawianych wydruków. Podaruj swojej restauracji drugie, lepsze życie dbając o jej wyposażenie – nic nie tracisz – tylko zyskujesz.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU