RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Koperty do kalendarzy X-dzielnych

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 129.15
brutto: 158.85
dostawa:

Standard 26 kwietnia

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 10
Format: 230 x 340 x 10 mm
Rodzaj papieru: karton 300 g
Zadruk: jednostronny 4/0
lakierowanie, foliowanie: standard
Sprawdzanie: Automatyczne

Koperty do kalendarzy X-dzielnych

Ostatnimi czasy kalendarze stają się coraz bardziej popularnym prezentem czy upominkiem reklamowym, szczególnie pod koniec roku - kiedy to klienci i partnerzy biznesowi powoli przygotowują się do nadchodzących, kolejnych 12 miesięcy. Szczególnie lubiane stają się nie tylko kalendarze w formie notatnika, ale także te wiszące na ścianach, na które patrzy się niemalże codziennie i dają szybką i łatwą orientację w aktualnej dacie. Kalendarze dzielone mają też niewątpliwie dużą zaletę w kontekście reklamowym - jest na nich stosunkowo dużo miejsca, aby umieścić logotyp firmy lub organizacji - dzięki temu przy niskich kosztach reklamujemy swoją firmę przez całą rok. 

Kalendarze to nie wszystko?

Prezenty czy gadżety w formie kalendarza dzielonego mają to do siebie, że choć wyglądają ładnie, to trzeba jeszcze je jakoś zapakować - szczególnie podczas transportu do obdarowanego. Często firmy nie zwracają większej uwagi na to, w jaki sposób pakują kalendarze, przez co podczas transportu ulegają one pogięciu, porwaniu czy zniszczeniu. Ważne jest więc aby był dobrze spakowany, ale także by opakowanie zewnętrzne nie odstraszało do otwarcia. Szczególnie, iż klient będzie kojarzył dany produkt z firmą, która go wysłała. 

W co spakować kalendarz przed wręczeniem czy wysłaniem?

Znając już podstawowe zagrożenia w kontekście przekazywania kalendarzy warto zastanowić się, jak lub w czym wysłać czy wręczyć tego typu gadżet. Od razu do głowy przychodzi koperta i to ona jest chyba najlepszym sposobem na zabezpieczenie kalendarzy x-dzielnych. Warto jednak dodać, że muszą to być specjalnie przeznaczone koperty, stworzone do takich celów. Tego typu koperty są wykonane z odpowiedniego, często twardszego i trwalszego, zabezpieczonego na przykład laminatem papieru, który powinien ograniczyć wpływ czynników zewnętrznych na zawartość. Dzięki czemu przekazując kalendarz zapakowany w kopertę mamy pewność, że zawartość jest zapakowana bardzo ładnie, schludnie i bezpiecznie, a z całą pewnością nie będzie odstraszać partnera biznesowego swoim wyglądem.  

Koperta z Twoim nadrukiem

Koperty mają to do siebie, że zazwyczaj są co najmniej schludne i prawie zawsze wyglądają dobrze. Dlatego warto wykorzystać tę sytuację i po wyborze odpowiednich kalendarzy, obrandować także kopertę logiem firmy i jej adresem - można to wykonać w naszej drukarni w cenie zakupu kopert. Dzięki temu klient od samego początku będzie wiedział od kogo dostał tego typu prezent, co pozytywnie wpływa na odbiór firmy. Dodatkowo warto zachować pewnego rodzaju ciągłość - jeśli kalendarz jest zalogowany naszym logiem, to dlaczego koperta miałaby takiego loga nie mieć?

 

Dostępne w ofercie Diamond-Druku koperty do kalendarzy X-dzielnych to sprawdzone i jedne z lepszych na rynku kopert, które przeznaczone są własnie do tego celu. Koperty wykonane są z kartonu o gramaturze 300 gram, dodatkowo zostały zabezpieczone laminatem. Co ważne minimalny limit zamówienia tego typu kopert wynosi 10 sztuk, w przypadku małego zapotrzebowania - a im większe zapotrzebowanie, tym cena za jedną sztukę maleje. 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU