RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

drukarnia@diamond-druk.pl

Katalogi spiralowane

Katalogi spiralowane
01Określ parametry
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 392.15
brutto: 482.34
dostawa:

Standard 26 marca

U nas dostawa zawsze gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 15:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 731 891 555 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 50
Format: A6 pion (105 x 148 mm)
Rodzaj papieru: kreda połysk: 250 g (okładka), 130 g (wnętrze)
ilość stron z okładką: 4 + 8
lakierowanie, foliowanie okładki: standard
kolor spirali: srebrna
Zadruk: dwustronny 4/4
Sprawdzanie: Automatyczne
0

Katalogi firmowe spiralowane

Katalogi firmowe to już codzienność. Stanowią niemal obowiązkowy element strategii reklamowej, pojawiają się na imprezach branżowych, są wysyłane do potencjalnych kontrahentów i wykorzystywane do prezentacji oferty stałym i potencjalnym klientom. Wraz z ich popularyzacją wzrosły również wiązane z nimi oczekiwania, dziś więc katalog ma mieć nie tylko wartościową treść, ale i niestandardowy wygląd. Właśnie dążenie do tego, aby pozytywnie zaskoczyć odbiorcę i połączyć funkcjonalność z walorami estetycznymi przyczyniło się do tego, że na znaczeniu zyskały katalogi spiralowane.
 

Kiedy warto sięgnąć po katalogi spiralowane?

 
Katalogi spiralowane to rozwiązania o zróżnicowanym przeznaczeniu. Mogą być wykorzystywane do prezentacji oferty firmowej, często sięgamy po nie jednak również, aby przygotować prospekt informacyjny przekazujący dane o historii i kierunkach rozwoju danego przedsiębiorstwa. Ich atrakcyjność wizualna sprawia, że pojawiają się także w roli cenników w lokalach gastronomicznych. Spirala nie tylko zapewnia ich trwałość, ale również umożliwia szybkie odnalezienie interesującej nas strony i gwarantuje, że nie zgubimy jej na skutek nieoczkiwanego zamknięcia się broszury. Katalogi tego typu to unikatowe połączenie funkcjonalności i elegancji.
 

Jakie zalety posiadają katalogi spiralowane?

 
Podobnie, jak katalogi klejone i katalogi szyte, również te, które posiadają spiralę są znakomitym sposobem na przekazanie ważnych treści w ciekawej, intrygującej formie. Ich ogromnym atutem okazuje się jednak również trwałość, wytrzymała spirala i wysokiej jakości papier gwarantują bowiem, że katalog nie zacznie się rozpadać nawet pomimo intensywnego i regularnego użytkowania. Plusem tego typu katalogów jest też ich ciekawy wygląd. To właśnie zerwanie z konwencją sprawia, że katalogi spiralowne skupiają na sobie wzrok, a wręczane klientom są przeglądane częściej niż standardowe druki ulotne. Oczywiście, nie wszystkie produkty tego typu charakteryzują się jednakową atrakcyjnością, nasza drukarnia jest jednak w stanie zagwarantować dostęp do tych, które mogą imponować swoimi parametrami.
 

Jakie katalogi spiralowane można u nas zamówić?

 
Katalogi spiralowane znajdują szereg zastosowań, dążymy więc do tego, aby oferta przygotowana przez naszą firmę była maksymalnie zróżnicowana. Składają się na nią katalogi o zróżnicowanych formatach i z mniej lub bardziej standardową liczbą stron. Dzięki temu każdy z naszych klientów znajdzie dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebuje mając pewność, że zamówienie nie będzie się odznaczało wygórowaną ceną.
 
Katalogi o najbardziej typowych formatach – A4 oraz A5 oferujemy zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb związanych z prezentacją. Nie zapominamy jednak również o klientach mających mniej standardowe oczekiwania, polecamy więc katalogi firmowe w formacie A6 w wersji pionowej oraz w bardzo zgrabnym formacie dl (pion). Okładka może być wykonana zarówno na połyskującym, jak i na matowym papierze kredowym, problemem nie jest przy tym również wybór gramatury papieru (250 i 350 g. w przypadku okładki oraz 130 i 170 g. dla wnętrza).
 
Podobnie, jak katalogi szyte i klejone, również katalogi spiralowane mogą być wykorzystywane w różnych celach i przez zróżnicowane podmioty. Standardowa liczba stron często okazuje się niewystarczająca, w naszej ofercie można więc znaleźć zarówno produkty składające się z 4 stron okładki i 8 stron wnętrza, jak i takie, które w środku mają aż 56 stron. Dzięki temu każdy nasz klient może rozplanować dokładnie takie ułożenie grafiki i tekstu, jakie wydaje się mu najbardziej atrakcyjne. Troska o możliwie jak najlepsze dostosowanie katalogu do potrzeb zamawiającego sprawia też, że oferujemy zarówno standardowe foliowanie i laminowanie, jak i te, do którego wykorzystuje się elegancką folię z połyskiem. Także kolor spirali podlega modyfikacjom, ta może być więc nie tylko biała, ale również czerwona i srebrna. Minimalne zamówienie to 50 egzemplarzy, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że może pojawić się także znacznie większe zapotrzebowanie na katalog drukarnia radzi sobie więc znakomicie nawet z nakładem wynoszącym 5 tysięcy sztuk.
 

Jak złożyć zamówienie?


Osoba, która zastanawia się nad złożeniem zamówienia na katalogi spiralowane, powinna odwiedzić naszą stronę internetową, za jej pośrednictwem może bowiem przejść przez wszystkie etapy tego procesu. Określanie kolejnych parametrów katalogu odbywa się w sposób intuicyjny, jeśli zaś pojawiają się jakiekolwiek problemu, można liczyć na wsparcie pracownika naszej drukarni. Osoby chętne do pomocy czekają zarówno na kontakt telefoniczny, jak i mailowy, rozmowa telefoniczna może być też jednym ze sposobów na złożenie zamówienia.
 
Zapraszamy do współpracy!

Opinie o Katalogach spiralowanych: 5/5 (79)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU
Jak zamawiać wydruki?
Arkusze plano Banery reklamowe Banery dwustronne Banery odblaskowe Bilety Billboardy offsetowe Billboardy cyfrowe Brama reklamowa Clipboardy Etui na kartę klucz Etui na notes kelnerski Ekspozytor na ladę Ekspozytor z trzema półkami Folia monomeryczna połysk Folie OWV na okna Folie samochodowe Kalendarze jednodzielne Kalendarze trójdzielne Kalendarze listwowane Kalendarze spiralowane Kalendarze szyto-klejone Kalendarze książkowe Kalendarze piramidka Kalendarzyki wizytówkowe Karty do menu Katalogi klejone Katalogi spiralowane Katalogi firmowe szyte Menu składane Menu szyte Naklejki Z Folii Notesy kelnerskie bez okładki Notesy kelnerskie z okładką Notesy klejone bez okładki Notesy klejone z okładką Notesy spiralowane Papier firmowy Papier pakowy Pieczątki automatyczne Pieczątki kieszonkowe Plakaty dwustronne Plakaty jednostronne Plakaty listwowane Plakaty wielkoformatowe Plecaki bawełniane Płótno Canvas Płyty dibond Płyty plexi Płyty PVC spienione Pocztówki Podkładki pod talerze Podkłady na biurko Prezentery trójkątne Pudełka Rollupy dwustronne Rollupy Ścianki kartonowe owalne Ścianki kartonowe standard Ścianki tekstylne Siatki wielkoformatowe Stoisko prezentacyjne owalne Teczki ofertowe Standard Teczki ofertowe Standard Plus Torby papierowe Kraft Torby reklamowe Torby reklamowe bawełniane Torby reklamowe z siatki mesh Totem owalny średni Totem piramida Ulotki Ulotki składane Urna reklamowa Wizytówki Wizytówki MultiLoft Wizytówki składane Wydruk do rollupa X-Bannery Zapaski kelnerskie Zaproszenia Zawieszki na butelki Zawieszki na drzwi nie znalazłeś produktu?

Cześć!

Jestem Obrońcą Dobrego Druku!

Pamiętaj, że wysokiej jakości druk świadczy o profesjonalizmie Twojej firmy. Drukuj u nas i zdobywaj nowych Klientów.

x
Dalej Zakończ samouczek