RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

W związku z okresem świątecznym i dużym obłożeniem produkcji wysyłka zamówień może ulec opóźnieniu do 2 dni roboczych. Za utrudnienia przepraszamy.

Katalogi klejone

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Katalogi klejone

Parametry do wyboru:

03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 2 938.68
brutto: 3 614.58
dostawa:

Standard 13 grudnia

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 14:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 200
Format: kwadrat (150 x 150 mm)
Rodzaj papieru: kreda mat: 250 g (okładka), 90 g offset (wnętrze)
ilość stron z okładką: 4 + 180
lakierowanie, foliowanie okładki: standard
Zadruk: dwustronny 4/4 okładka, 1/1 wnętrze (czarny)
Sprawdzanie: Automatyczne

Katalogi firmowe klejone

Bez znaczenia czy prezentujemy ofertę firmy, czy też informator reklamowy kurortu turystycznego. Decydując się na formę katalogu, musimy dołożyć starań, aby wyglądał profesjonalnie. Wymagający klient z pewnością nie zwróci uwagi na treść, jeśli będzie się zmagał z wypadającymi kartkami. Odstraszy go również niska jakość papieru oraz brak troski o ciekawy wygląd okładki. Na szczęście można liczyć na sukces, nawet gdy ma się do czynienia z bardzo drobiazgowymi klientami. Pomocne mogą okazać się katalogi klejone.

 

Przegląd zalet katalogów klejonych.

Nasza drukarnia może pochwalić się dużym doświadczeniem. Wiemy nie tylko, jak duże znaczenie mają katalogi firmowe. Potrafimy projektować tak, aby spełnić oczekiwania klientów. Katalogi klejone zasługują w tym kontekście na szczególną uwagę, mają bowiem szereg unikalnych zalet. Są w stanie pomieścić naprawdę dużą liczbę stron bez straty jakości. Podobne, jednak nieco mniej funkcjonalne są katalogi szyte (które również oferujemy). Sprawdzają się znakomicie nie tylko wówczas, gdy chcemy zaprezentować skróconą ofertę danej firmy. Są równie świetne, gdy zależy nam na tym, aby klient uzyskał szczegółowe informacje na jej temat.
 
Nie bez znaczenia jest jednak i to, że katalog klejony jest rozwiązaniem trwałym. Gwarantuje to technika wykorzystywana podczas klejenia. Sprawia ona, że intensywnie użytkowany nie rozpadnie się — nawet gdy zawiera ponad dwieście zadrukowanych stron. Wysoka jakość katalogu ma szczególnie duże znaczenie dla przedsiębiorców. Trudno jest przekonywać klientów o własnej sumienności, jeśli informacje te są podawane w niechlujnym katalogu. Jeśli nie ma on szans na przetrwanie próby czasu, nie zdobędziesz zaufania klienta. Nie można nie docenić i tego, że katalog szyty, jak i klejony posiadają szereg zastosowań. Najczęściej wspomina się o ich roli w promowaniu firmy usługowej lub przedsiębiorstwa produkcyjnego. Może być wykorzystywany również przez instytucje publiczne oraz uczelnie wyższe.
 

Dlaczego warto zainteresować się naszą ofertą?

 

Gdy w grę wchodzą katalogi, drukarnia zwykle ma szansę na pozyskanie szerokiego grona klientów. Nie może być w końcu inaczej, skoro mówimy o produkcie o wielu zastosowaniach. Nasza propozycja przewyższa to, co jest w stanie zaproponować konkurencja z przynajmniej kilku powodów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest różnorodność polecanych rozwiązań, oferujemy więc katalogi klejone o dowolnej liczbie stron. Występują one w wielu formatach i wykorzystują papier różnych typów. Dzięki temu klienci nie muszą decydować się na niepotrzebne kompromisy, a mogą znaleźć rozwiązanie, którego oczekują. Z dumą zwracamy też uwagę na nasze ceny. Wybierając nasze katalogi reklamowe, nie poniesiesz wysokich kosztów. Nasz cennik charakteryzuje wysoka przystępność, nie musimy bowiem sztucznie zawyżać cen produktów, aby zwiększyć ich sprzedaż.
 

Jak zamówić katalogi klejone?

 

Nasza oferta została stworzona z myślą o klientach o zróżnicowanych oczekiwaniach. Możemy stworzyć katalog klejony idealnie dopasowany do zmieniających się potrzeb. Najbardziej popularne formaty A4 i A5 oferujemy zarówno w pionie, jak i w poziomie. Jesteśmy w stanie zaproponować także mniej typowe rozwiązania. Drukujemy formaty DL i A6 w pionie oraz katalogi kwadratowe o rozmiarach 150 × 150 mm i 210 × 210 mm. Klient sam decyduje, czy interesuje go druk okładki na matowym papierze kredowym, czy też z połyskiem. To od niego zależy również gramatura papieru użytego podczas druku. Możemy zapewnić także dodatkowe zabezpieczenie produktów. Oferujemy jednostronne lakierowanie i foliowanie naszych produktów.

Nasze katalogi klejone mają wiele zastosowań, staramy się więc, abyś miał możliwość wyboru liczby stron. Najbardziej klasyczny katalog składa się z 4 stron okładki i 48 stron we wnętrzu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić rozwiązanie liczące sobie nawet stron 256 stron. Minimalna wielkość zamówienia to 5 egzemplarzy, możemy wydrukować jednak nawet 10000 sztuk. Wszystkie parametry zamówienia można określić z wykorzystaniem naszej strony WWW. Na kontakt z klientami czekają również pracownicy drukarni rozwiewający ewentualne wątpliwości.
 
Sprawdź również ofertę naszych katalogów spiralowanych. Zapraszamy do współpracy.

Przykładowe realizacje:

Opinie o Katalogach klejonych: 5/5 (66)