RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

drukarnia@diamond-druk.pl

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Wybory parlamentarne 2019
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 365.70
brutto: 449.81
dostawa:

Standard 27 września

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 731 891 555 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 10
kolor spirali: złota
Format: 200 x 168 mm
Rodzaj papieru: kalendaria kreda mat 130 g, podstawa karton 300 g
Zadruk: jednostronny 4/0
Lakierowanie: standard
ilość kart z okładką: 1 + 12
Sprawdzanie: Automatyczne

Kalendarze piramidka spiralowane (miesięczne)

Drukarnia Diamond Druk oferuje kilka rodzajów kalendarzy piramidek – wśród nich te, miesięczne. Kalendarz piramidka spiralowany miesięczny to plansza kartonika 300g, którą składa się na kształt piramidki, jak wskazuje sama nazwa. Mocuje się do niej 12 kart z kalendarium drukowanym na papierze kreda mat 130g. Zadruk „full colour” 4/0 (jednostronny). Lakierowanie standardowe. Wszystkie powyższe parametry są parametrami stałymi, ustalonymi przez drukarzy odgórnie. Są to wybory najodpowiedniejsze dla tego rodzaju wydruków.

Format kalendarza: 200 x 168 mm.

Ciekawym parametrem możliwym do indywidualnej zmiany to kolor spirali. W zależności od gustu oraz wyobrażenia przez Klienta gotowego produktu – oferujemy 4 kolory: białą, czarną srebrną i złotą. Jak Państwo widzą – są to kolory zarówno klasyczne, uniwersalne, ale również te o wyższej klasie designerskiej, rzucające się w oczy. Zarówno jedne i drugie dopasują się do każdego wnętrza.

Minimalny nakład zamówienia to już tylko 10 sztuk!


Drukarnia Diamond Druk stawia na innowacyjność, dlatego wprowadziliśmy Kreator Graficzny, który pozwala zarówno na umieszczenie pliku z Państwa gotowym szablonem kalendarza piramidki spiralowanego (miesięcznego), jak również na bezpośrednie tworzenie projektu w programie. Jeśli wolicie Państwo jednak oddać wizualizację w nasze ręce – służymy pomocą oraz doświadczeniem graficznym.

Opinie o Kalendarzach piramidka spiralowanych (miesięcznych): 5/5 (67)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU