RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Kalendarze książkowe szyto-klejone

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Kalendarze książkowe szyto-klejone

Parametry do wyboru:

  • Format B5 (165 x 235 mm)
  • Rodzaj papieru karton 300 g (okładka), offset 90 g (wnętrze), offset 160 g (dodatkowa karta)
  • Zadruk okładka 4/0, dodatkowa karta 4/4 na grafikę
  • Wykończenie magnetyczna zakładka
  • Kształt narożników prostokątne
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 498.00
brutto: 612.54
dostawa:

Standard 14 maja

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 10
Format: B5 (165 x 235 mm)
Rodzaj papieru: karton 300 g (okładka), offset 90 g (wnętrze), offset 160 g (dodatkowa karta)
Zadruk: okładka 4/0, dodatkowa karta 4/4 na grafikę
Wykończenie: magnetyczna zakładka
Kształt narożników: prostokątne
lakierowanie i foliowanie okładki: folia połysk
Sprawdzanie: Automatyczne

Kalendarze książkowe szyto-klejone

Zaplanuj cele z wyjątkowym narzędziem

Kalendarz książkowy szyto - klejony spełni się w roli firmowego organizera dla pracowników. W dobie spotkań biznesowych, załatwiania spraw z kontrahentami i uwagi, którą absorbują wyznaczone cele firmowe, z łatwością można zapomnieć o istotnych rzeczach. Ku przestrodze warto zainwestować w kalendarz, z którego będą mogli skorzystać pracownicy, szef czy nawet Klienci naszej firmy. Kalendarz książkowy sygnowany logo naszej firmy będzie też dobrym narzędziem promocyjnym w rękach Klienta. Dodatkowo, będzie pełni niezwykle istotną funkcję organizera, dzięki któremu wszystkie najważniejsze wydarzenia i ich terminy będą w jednym miejscu. Nie będzie mowy o pominiętych szkoleniach, niewykonanych zadaniach czy opóźnieniach związanych z niedopełnieniem wielu kwestii. 

Organizacja i promocja firmy

Lata, w jakich obecnie funkcjonujemy charakteryzują się dynamiką i zmiennością otoczenia, wciąż witamy branżowe nowiny i udoskonalenia. Łatwo wpaść w pułapkę braku organizacji i natłok pracy, który z kalendarzem książkowym można sprawnie zorganizować. Pozornie bardzo popularny przedmiot, po który sięga mnóstwo osób, którzy chcą zaplanować tydzień, miesiąc czy nawet cele na kolejny rok. Warto wyposażyć pracowników naszego przedsiębiorstwa w takie narzędzie, które ułatwi im planowanie zadań i organizowanie czasu. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka praca wiąże się z prowadzeniem biznesu. Dlatego drukarnia diamond-druk.pl rekomenduje kalendarze książkowe szyto - klejone zwłaszcza dla szefów i dyrektorów przedsiębiorstw. Wszystko w celu usprawnienia realizacji obranych celów i planów biznesowych na najbliższy i odległy czas. To narzędzie, choć z pozoru banalne, w rękach kierownika osiągnie niesamowitą moc i pomoże zorganizować czas, żeby rezultaty były jak najlepsze. Do korzyści płynących z wprowadzenia firmowych kalendarzy książkowych zaliczamy wcześniej wspomnianą promocje firmy. Kalendarz w rękach kontrahenta czy pracownika wyciągnięty chociażby w kawiarni czy w innej firmie - zostanie zapamiętany. Wyjątkowy design i spersonalizowany projekt pod oczekiwania klientów drukarni diamond-druk.pl sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Po prostu się go zapamiętuje. 

Technologia wykonywania kalendarzy książkowych

Wyjątkową trwałość i profesjonalny wygląd uzyskujemy dzięki zastosowaniu najbardziej innowacyjnych technologii drukarskich. Na wykonanie kalendarza dla Twojej firmy składa się kilka etapów, z którymi dzięki doświadczeniu w tego typu zleceniach radzimy sobie najlepiej. Kalendarze książkowe szyto - klejone wykonujemy w wielu formatach. Staramy się, żeby kalendarze były maksymalnie dostosowane do potrzeb firm zlecających ich wykonanie oraz ich pracowników. Dlatego oferujemy motywy, które pozwolą zaplanować szczegółowo tydzień, miesiąc lub dowolny okres czasu w najbardziej wygodnej formie. Oprawa okładki charakteryzuje się trwałością i dzięki lakierowi UV pozwoli zachować okładce najlepszy stan. Produkty wychodzące spod pieczy drukarni diamond-druk.pl gwarantują zadowolenie i komfort z użytkowania.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU