RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Folie OWV (okienne)

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Folie OWV (okienne)

Parametry do wyboru:

  • rodzaj materiału folia OWV (okienna) 180 mic
  • laminowanie brak laminatu
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 58.80
brutto: 72.32
dostawa:

Standard 29 września

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: 100 x 100 cm
rodzaj materiału: folia OWV (okienna) 180 mic
laminowanie: brak laminatu
Sprawdzanie: Automatyczne

Folie OWV (okienne)

Folia OWV to skrót od One Way Vision, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza „jedną drogę widzenia”. Charakteryzuje się perforowaną strukturą (dziurkowaniem), co pozwala na przepuszczanie światła do środka oklejonego nią pomieszczenia (aż do 50%), ale bez możliwości zobaczenia, przyjrzenia się co jest w środku przez „zlewanie się” obrazu w oczach odbiorcy.

Wybór folii perforowanej jest lepszym rozwiązaniem niż klasycznej, choćby z tego względu, że nie zaciemni to Państwu pomieszczenia. Zaletą naszej folii okiennej jest również to, że ma właściwość bardzo zbliżoną do lustra weneckiego – z jednej strony (zewnętrznej) nie widzimy co jest za oklejoną szybą, z drugiej (wewnętrznej) – widzimy pełen obraz, ale z odległości.

Folię OWV na okna zadrukowuje się grafiką wedle potrzeb, oczekiwań i gustu Klienta i okleja nią wskazane miejsce (szybę). Może zostać zadrukowana w dosłownie każdym kolorze lub zostać biała (oryginalnie). Z drugiej strony pozostaje zawsze czarna.

Folia OWV (okienna) najczęściej spotykana jest w: biurach, bankach, salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, urzędach, butikach, sferze gastronomicznej, w komunikacji miejskiej (tramwajach, autobusach), etc. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie małej prywatności i intymności dla swoich Klientów.

Drukarnia Diamond Druk oferuje ją z parametrem 180 mic (z ang. mic – mikron). Technologia druku, jaką użyjemy do Państwa projektu – solwent. Laminowania brak – struktura folii tego nie wymaga – jest już fabrycznie uszlachetniona i uodporniona na warunki atmosferyczne (nienaruszona pozostaje nawet po kilku latach użytkowania). Format do wyboru spośród: 150 x 100 cm, 100 x 100 cm, 200 x 100 cm lub własny – 50 do 150 cm szerokości; 50 do 1000 cm wysokości.

Minimalny nakład – 1 sztuka !

Parametry:

  • Grubość 180 mikronów
  • Folia okienna One Way Vision (OWV)
  • 3 formaty lub format własny (od 50 do 1000 cm)
  • Druk solwentowy

Opinie o Folii OWV na okna: 5/5 (63)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU