RABAT 10% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

[email protected]

Etui na rachunek

Druk wizytówek
01Określ parametry

Parametry do wyboru:

  • Format 125 x 180 mm
  • Rodzaj papieru kreda połysk 170 g, tektura o grubości 2 mm
  • Zadruk dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki)
  • Wykończenie 2 trójkątne kieszonki (przeźroczyste PVC)
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 201.76
brutto: 248.16
dostawa:

Standard 31 sierpnia

U nas dostawa zawsze gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Złóż zamówienie

Parametry produktu:

Nakład: 5
lakierowanie, foliowanie: folia połysk 1/1
Format: 125 x 180 mm
Rodzaj papieru: kreda połysk 170 g, tektura o grubości 2 mm
Zadruk: dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki)
Wykończenie: 2 trójkątne kieszonki (przeźroczyste PVC)
Sprawdzanie: Automatyczne

Etui na rachunek

Co to takiego?

Etui na rachunek to produkt powstały w szczególności z myślą o bardzo profesjonalnych, eleganckich restauracjach, w których to nie przystoi wymieniać pieniędzy na zasadzie „z rąk do rąk”. Gdyby funkcjonowało to w ten sposób, klient czułby na sobie presję zostawienia kelnerowi napiwku – mogłoby zrobić się niezręcznie. Etui jest produktem, który zapobiegnie takim sytuacją, a wszystko zostanie załatwione w dżentelmeński sposób. Kiedy Twoi goście poproszą o rachunek, zostanie on dostarczony w świetnie prezentującej się oprawie, co ukaże kompetencje restauratora oraz wysoki poziom zorganizowania jadłodajni. Umieść na produkcie ciekawą, stosowną do wystroju lokalu grafikę, na której zawrzesz m.in. logo firmy, czy nawet podziękowania i zaproszenie do dalszych odwiedzin. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić z liczbą elementów – czasem lepiej jest postawić na prostotę.
 

Specyfikacja produktu

Wydruk etui na rachunek wykonujemy na 170-gramowej, połyskowej kredzie, którą oprawimy dwu-milimetrową tekturę. Dzięki temu produkt będzie bardzo trwały, sztywny i gruby. Etui zadrukowujemy dwustronnie – zarówno oklejkę, jak i wyklejkę. Grafika może być dowolna, różna z dwóch stron, przygotowana w zgodzie z naszym obecnym z prawej strony okna wykrojnikiem. Dostępny format to 125 x 180 mm – poręczny, ale jednocześnie dość duży, aby zmieścił się w środku nawet nie małej długości rachunek. Możliwe jest wykończenie etui przy pomocy matowej, bądź połyskowej folii, co znacząco zwiększy ich trwałość, a dla bardziej wymagających klientów – możemy zastosować nawet lakier wybiórczy, który uwydatni wybrane elementy. Proces produkcyjny każdej książeczki zwieńczamy wkomponowaniem w gadżet dwóch, trójkątnych kieszonek wykonanych z PVC, w których będzie można umieścić zarówno paragon, jak i pieniądze. Minimalny nakład to 5 sztuk.
 

Projekt graficzny

Plik z gotową grafiką etui na rachunek dołącz do zamówienia. Nie posiadasz projektu? Nasz dział graficzny za stosowną opłatą weźmie sprawy w swoje ręce. Jeśli chcesz możesz również skorzystać z usług firmy zewnętrznej, bądź freelancera. Szablon niezbędny do przygotowania produktu pod wydruk znajdziesz z prawej strony.  
Arkusze plano Banery reklamowe Banery dwustronne Banery odblaskowe Bilety Billboardy offsetowe Billboardy cyfrowe Brama reklamowa Clipboardy Etui na kartę klucz Etui na notes kelnerski Ekspozytor na ladę Ekspozytor z trzema półkami Folia monomeryczna połysk Folie OWV na okna Folie samochodowe Kalendarze jednodzielne Kalendarze trójdzielne Kalendarze listwowane Kalendarze spiralowane Kalendarze szyto-klejone Kalendarze książkowe Kalendarze piramidka Kalendarzyki wizytówkowe Karty do menu Katalogi klejone Katalogi spiralowane Katalogi firmowe szyte Menu składane Menu szyte Naklejki Z Folii Notesy kelnerskie bez okładki Notesy kelnerskie z okładką Notesy klejone bez okładki Notesy klejone z okładką Notesy spiralowane Papier firmowy Papier pakowy Pieczątki automatyczne Pieczątki kieszonkowe Plakaty dwustronne Plakaty jednostronne Plakaty listwowane Plakaty wielkoformatowe Plecaki bawełniane Płótno Canvas Płyty dibond Płyty plexi Płyty PVC spienione Pocztówki Podkładki pod talerze Podkłady na biurko Prezentery trójkątne Pudełka Rollupy dwustronne Rollupy Ścianki kartonowe owalne Ścianki kartonowe standard Ścianki tekstylne Siatki wielkoformatowe Stoisko prezentacyjne owalne Teczki ofertowe Standard Teczki ofertowe Standard Plus Torby papierowe Kraft Torby reklamowe Torby reklamowe bawełniane Torby reklamowe z siatki mesh Totem owalny średni Totem piramida Ulotki Ulotki składane Urna reklamowa Wizytówki Wizytówki MultiLoft Wizytówki składane Wydruk do rollupa X-Bannery Zapaski kelnerskie Zaproszenia Zawieszki na butelki Zawieszki na drzwi nie znalazłeś produktu?

Cześć!

Jestem Obrońcą Dobrego Druku!

Pamiętaj, że wysokiej jakości druk świadczy o profesjonalizmie Twojej firmy. Drukuj u nas i zdobywaj nowych Klientów.

x