RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

731 891 555

drukarnia@diamond-druk.pl

Etui na notes kelnerski

01Określ parametry
Etui na notes kelnerski

Parametry do wyboru:

  • Rodzaj papieru kreda połysk 170 g, tektura lita o grubości 2 mm
  • Zadruk dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki)
  • Wykończenie metalowy klip WCL 100, metalowy uchwyt na długopis
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 256.34
brutto: 315.30
dostawa:

Standard 31 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 731 891 555 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 5
Format: 132 x 170 mm (dla notesu A6)
Rodzaj papieru: kreda połysk 170 g, tektura lita o grubości 2 mm
Zadruk: dwustronny 4/4 (zadruk oklejki i wyklejki)
lakierowanie, foliowanie: folia połysk 1/1
Wykończenie: metalowy klip WCL 100, metalowy uchwyt na długopis
Sprawdzanie: Automatyczne

Etui na notes kelnerski

Do czego to służy?

Wykonywanie notatek w locie może nie być rzeczą przyjemną.. chyba, że posiadasz etui na notesy kelnerskie! To produkt powstały, z myślą o wygodzie pracowników Twojej restauracji, dzięki któremu notowanie w choćby pozornie trudnych warunkach, okaże się równie łatwe, co na jakiejkolwiek powierzchni płaskiej. Poza tym – tego typu etui sprawią, że Twoi kelnerzy będą prezentować się w sposób wysoce profesjonalny. Na okładce możesz zamieścić firmowe logo, a także ciekawą, kojarzącą się z Twoją restauracją grafikę, pamiętaj jednak, że przy tego typu produkcie, warto jest postawić przede wszystkim na prostotę i nie przesadzać z wyniosłością projektu.
 

Specyfikacja produktu

Etui na notesy kelnerskie drukujemy w dwóch, dostępnych formatach: 127 x 230 mm (przeznaczone do notesów DL), a także 132 x 170 mm (dla notesów A5). Materiałem, z którego wykonujemy etui, jest lita, 2-milimetrowa tektura, obita przy pomocy połyskowego , 170-gramowego, papieru kredowego. Produkt możemy dodatkowo uszlachetnić przy użyciu matowej, bądź połyskowej folii, a dla klientów, którzy oczekują więcej – nawet wybiórczym lakierem UV, który doskonale uwydatni wybrane elementy oprawy graficznej. Wnętrze etui wyposażone jest w wytrzymały, metalowy klips, który uchroni Twój notes od przemieszczania się, uchwyt na długopis, a także przestrzeń na dowolny zadruk. Minimalny, dostępny nakład to 5 sztuk, sugerujemy jednak zamawianie większej ilości, co sprawi że cena jednostkowa stanie się dużo bardziej zachęcająca.
 

Projekt graficzny

Po prawej stronie znajduje się odnośnik prowadzący do niezbędnego przy wykonywaniu projektu wykrojnika etui na notesy kelnerskie. Dzięki niemu grafik będzie wiedział co i gdzie powinno się znajdować, a także jakie zastosować spady. Nie posiadasz nikogo kto mógłby wykonać dla Ciebie projekt? Nic nie szkodzi – nasza drukarnia jest przygotowana na wszelkie okoliczności, dlatego posiadamy wykwalifikowany dział graficzny gotowy, by w każdej chwili zając się Twoim zleceniem i przygotować pliki do druku.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Kurier DPD Kurier GLS Płatności PayU