RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Box z Plexi / Przegroda ochronna z Plexi - 95x60 cm

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Box z Plexi / Przegroda ochronna z Plexi - 95x60 cm

Parametry do wyboru:

 • Rozmiar osłony 95 x 60 cm
 • Sprawdzanie Ręczne
02Wybierz tryb produkcji i nakład
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 218.70
brutto: 269.00
dostawa:

Standard 28 września

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Rozmiar osłony: 95 x 60 cm
Sprawdzanie: Ręczne
0

Box z Plexi / Przegroda ochronna z Plexi - 95x60 cm

Ochronna przegroda z pleksi to produkt, który jest odpowiedzią na bieżące potrzeby i wymagania klientów na zmieniającym się rynku. Szyba ochronna będąca swoistym boksem ochronnym to nowe rozwiązanie, które pozwala na szersze zastosowanie szczególnie w miesjcach pracy, gdzie stanowiska pracy są ustanowione obok siebie. Ochronny boks antywirusowy pełniący funkcję przegrody ochronnej to gotowe rozwiązanie łączące w sobie funkcję ochronnej szyby i ochronnej przegrody z pleksi zapewniając duże bezpieczeństwo nie tylko od frontu, ale także po bokach zapewniając maksymalną ochronę przed batkeriami i wirusami.

Wykonanie szyby / przegrody ochronnej z pleksi

Rysunek techniczny - Osłona Szyba Przegroda Pleksi BoxRysunek techniczny - Osłona Szyba Przegroda Pleksi Box

Nasza osłona antywirusowa została wykonana z pleksi o grubości 2 mm, która jest docięta precyzyjnie według naszego własnego projektu, który bazuje na doświadczeniu, wymogach rynku i opiniach, które uzyskujemy od klientów. Przegroda została zaprojekowana tak, aby była wytrzymała i aby jednocześnie nie sprawiała problemów podczas montażu. Projekt został również przemyślany pod kątem zapewnienia maksymalnej ochrony i wygody użytkowania, a także dużej uniwersalności zastosowań. Dzięki wysokim osłonom bocznym tą osłonę można zastosować jako przegrodę do oddzielenia miejsc pracy w zakładzie pracy lub także w szkole i nauczelni.

Osłona ochronna z pleksi - zalety naszego rozwiązania

Niewątpliwą zaletą stosowania przegrody lub osłony pleksi to oczywiście zwiększenie bezpieczeństwa zdrowia w miejscu pracy lub w miejscu nauki. Dzięki użyciu wysokich osłon bocznych nasz pleksi box może zostać użyty jako przegroda oddzielająca uczniów podczas lekcji lub pracowników biurowych przy swoich stanowiskach pracy. W ten sposób organizacja i wykonywanie pracy staje się bardziej higieniczne i bezpieczniejsze dla zdrowia, gdyż osłona z pleksi stanowi barierę, która zatrzymuje niechciane zarazki, które w przeciwnym wypadku mogłyby doprowadzić do zachorowania i w efekcie obniżenia wydajności pracy lub nauki.

Szerokie możliwości zastosowania osłony z pleksi

Dzięki przemyślanemu projektowi naszą osłonę z pleksi można wykorzystać w bardzo wielu miejscach, gdzie zachodzi konieczność zastosowania przegrody oddzielającej miejsca pracy lub nauki. Dodatkowo po wprowadzeniu modyfikacji - które możemy wykonać podczas indywidualnej wyceny - taka osłona może również znaleźć zastosowanie jako bariera ochronna pomiędzy pracownikiem, a klientem. Możliwości zastosowania:

 • Szyba ochronna, przegroda na biurko;
 • Szyba ochronna, przegroda do szkoły;
 • Szyba ochronna, przegroda do biura;
 • Szyba ochronna, przegroda do pracy;
 • Szyba ochronna, przegroda do administracji;
 • Szyba ochronna, przegroda do gastronomii, restauracji, kawiarni;

Zastosowanie osłony pleksi w szkołach, biurach, urzędach i w miejscach parcy

 Zastosowanie osłony Pleksi w Szkole

Możliwości zastosowania są szerokie, ale w podstawowej wersji osłony, skupiają się one na ochronie współpracowników pracujących w tym samym zakładzie pracy lub biurze, a także ochronie osób uczęszcząjących do szkół lub na uczelnie. To dzięki wysokim osłonom bocznym poziom ochrony zdrowia wzrasta, gdyż ta wersja pleksi może być użyta jako swoista przegroda odgradzająca dane stanowiska, a tym samym możliwa staje się bezpieczna praca w różnych biurach, ubezpieczalniach, urzędach, czy też szkołach, gdzie pracownicy lub słuchacze siedzą obok siebie.

Nasz pleksi box został tak zaprojektowany, aby nie tylko spełniać funkcję przegrody, ale także w ten sposób, aby zapewniał wysoką wygodę i odpowiednią przestrzeń podczas pracy. Obszerna przestrzeń robocza wewnątrz boksa zapewnia optymalne miejsce do pracy, robienia notatek, czy wypełniania dokumentów.

Zastosowanie osłony pleksi w gastronomii - restauracja, kawiarnia, bar

Zastosowanie osłony Pleksi w Kawiarni

Oprócz zastosowania w miejscach pracy jako przegrody dla pracowników, nasza ochronna szyba pleksi w kształcie boksa może równie dobrze sprawdzić się w branży gastronomicznej i ogólnie HoReCa. W przypadku gastronomii szyba taka będzie stosowana jako ochrona przede wszystkim dla gości odwiedzających lokal, gdyż osłonę można śmiało ustawić na stole lub stoliku zapewniając tym samym klientom bezpieczną możliwość wypicia kawy, czy zjedzenia obiadu. Oznacza to, że miejsca takie jak restauracje, kawiarnie, bary i inne lokale gastronomiczne będą mogły zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo podczas posiłku lub spotkań biznesowych.

Ze względu na to, że charakterystyka każdego lokalu jest inna, a wymiary stołów różne oferujemy możliwość dostosowania osłony pleksi do potrzeb lokalu na podstawie wyceny indywidualnej - można zmienić wymiar lub wyciąć dodatkowe otwory jeśli zachodzi taka konieczność.

Montaż ochronnej szyby pleksi:

Szyby ochronne dostarczamy zabezpieczone folią ochronną, którą należy zerwać z obu stron płyt po rozpakowaniu paczki. Montaż jest zupełnie beznarzędziowy, opiera się na połączeniu trzech płyt znajdujących się w zestawie wsuwając je w siebie w miejscach gdzie wyznaczono nacięcia.

Dane techniczne ochronnej szyby / przegrody pleksi:

 • Szerokość osłony: 95 cm;
 • Wysokość osłony: 60 cm;
 • Głębokość osłony: 39 cm;
 • Szerokość osłony bocznej: 46,5 cm;
 • Wysokość osłony bocznej: 50 cm;
 • Przestrzeń robocza (wewnątrz boksa): 80 cm x 39 cm;
 • Możliwość wyceny innej wielkości;
 • Możliwość nadruku w dowolnym miejscu płyty jako opcja - gratis!

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU