RABAT 5% na pierwsze zakupy. Kup teraz i wpisz kod: 2016krj7 przy zamówieniu.

535 26 61 12

drukarnia@diamond-druk.pl

Banery reklamowe jednostronne

Wizytowniki Dozowniki do dezynfekcji rąk Sklep Retio.pl
01Określ parametry
Banery reklamowe jednostronne

Parametry do wyboru:

  • rodzaj materiału baner frontlight mat 510 g
03Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 64.05
brutto: 78.78
dostawa:

Standard 22 października

Przesyłka gratis!

Przy akceptacji plików dziś do 17:00

Zamawiam

Możesz również zamówić telefonicznie: 535 26 61 12 Cena nie zawiera kosztów wykonania projektu graficznego. W celu zlecenia jego wykonania prosimy o kontakt.

Parametry produktu:

Nakład: 1
Format: 200 x 100 cm
Wykończenie: zgrzewanie, oczkowanie średnio co 50 cm
rodzaj materiału: baner frontlight mat 510 g
Sprawdzanie: Automatyczne

Druk banerów reklamowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ogromne znaczenie ma dzisiaj reklama. Nie bez powodu mówi się, że jest ona dźwignią handlu. Dlatego swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym zależy na budowaniu świadomości marki bądź produktu wśród klientów i zdobywaniu ich uznania. Proponujemy banery reklamowe naprawdę wysokiej jakości, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych właścicieli firm zarówno małych, średnich, jak i naprawdę dużych.
 

Banery reklamowe na zamówienie

 
Wykonujemy je pod dowolny wymiar. Co ważne, aby złożyć zamówienie, nie należy nawet na chwilę wychodzić z domu. Cały proces składania zamówienia odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jest ona skonstruowana tak, że bez trudu będą poruszały się po niej nawet te osoby, które na co dzień nie korzystają z Internetu. Wszystko jest przejrzyste i naprawdę czytelne. Klient określa wszystkie parametry produktu, który zamierza zamówić. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się na skorzystanie z naszych usług był naprawdę zadowolony. Od samego początku naszej działalności liczy się dla nas klient i jego satysfakcja. Dlatego nie osiadamy na laurach. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze banery oczkowane prezentowały się coraz lepiej. 
 

Najwyższa jakość

 
Nasze banery wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to doskonały efekt i sprawia, że nikt nie przejdzie koło naszej reklamy bez zwrócenia na nią uwagi. Jesteśmy w stanie wykonać je zarówno w wersji jednostronnej, odblaskowej, jak i dwustronnej. Daje to naszym klientom możliwość wyboru prezentacji reklamy, która będzie idealnie odpowiadała ich potrzebom. W razie potrzeby nasi klienci mogą się z nami skontaktować – zawsze chętnie służymy poradą, jeśli pojawia się jakikolwiek problem z wyborem produktu lub określeniem jego parametrów.
 
W naszej drukarni stosujemy druk solwentowy. Taka technologia sprawia, że ten typ produktu jest odporny na działanie czynników zewnętrznych przez naprawdę bardzo długi czas. Nawet przez kilka lat zachowują swój świetny wygląd. W efekcie klient nie musi inwestować w nowy baner co kilka miesięcy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że nasze wydruki nie tracą swojego doskonałego wyglądu nawet na skutek działania promieni słonecznych.
 
Nasze banery drukowane są na materiale frontlight połysk 510g. Co to znaczy? Jest to najwyższej jakości tworzywo przeznaczone do druku reklam zewnętrznych. Obecnie na rynku nie znajdziemy lepszych. Z całą pewnością można więc decydować się na nasze produkty bez najmniejszych nawet obaw. Wykonany przez nas produkt będzie charakteryzował się doskonałym wyglądem i skutecznie przyciągał wzrok tych, do których jest skierowany.
 

Jasno znane koszty druku

 
Decydując się na skorzystanie z naszych usług, klient ma bardzo precyzyjną informację na temat kosztów, jakie zmuszony będzie ponieść. Nie ukrywamy żadnych kosztów. Na naszej witrynie internetowej podane są ceny banerów w zależności od nakładu oraz tempa realizacji. Proponujemy produkcję zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Pozwala to klientowi dopasować tempo realizacji do indywidualnych potrzeb i preferencji. Podejmujemy się wykonania zarówno pojedynczej sztuki, jak i większych zleceń, które obejmują wykonanie nawet nakładu dziesięciu sztuk. W efekcie klient może sam wybrać określoną ilość do realizacji. Nie narzucamy ilości, która niezbędna jest do tego, abyśmy w ogóle podjęli się wykonania. Jeżeli Klient potrzebuje indywidualną wycenę na wymiar bądź ilości, których nie ma w serwisie - wystarczy do nas napisać, a nasz doświadczony zespół odpowie wyczerpująco na wszystkie pytania.
 

Darmowe koszty dostawy

 
Każdy zamówiony u nas baner wysyłamy na adres wskazany przez klienta zupełnie za darmo. W efekcie nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z dostawą. Sprawia to, że nasza oferta jest na rynku naprawdę bardzo konkurencyjna.
 
Banery reklamowe to obecnie jeden z lepszych sposobów na dotarcie do klienta. Z pomocą naszych nośników jest to naprawdę możliwe. Oferujemy produkty najwyższej jakości w naprawdę konkurencyjnych cenach. Stawiamy na doskonały druk solventowy, który gwarantuje odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jesteśmy nastawieni na satysfakcję każdego klienta, który zdecydował się na skorzystanie z naszych usług. Dlatego nieustannie doskonalimy naszą ofertę, dbając również o własny rozwój. Nasze banery reklamowe to najlepsze na co może zdecydować się każdy chcący zareklamować swój produkt, firmę czy usługę w bardzo atrakcyjnej cenie.
 
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia klienci chętnie do nas powracają i polecają nasze usługi innym. Zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszej oferty.

Przykładowe realizacje: 

Opinie o Banerach reklamowych: 5/5 (126)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | (c) Copyright 2016 Drukarnia Diamond Druk

Mastercard VISA Płatności PayU